Kullanım Koşulları

Web sitemizi ziyaret eden her bir kullanıcı, kullanım koşulları sayfamızı okumuş ve burada yer alan şartları kabul etmiş sayılmaktadır. Bu nedenle dikkatli bir şekilde okumanız tavsiye edilmektedir.

İçerik Kullanımı

Deveguresleri.com web sitemizdeki tüm içerikler, yalnızca bilgilendirme amacı ile sunulur. Bu içeriklerin ticari amaçlar ile kullanılması, değiştirilmesi veyahut da yayınlanması kesinlikle yasaktır.

Kullanıcı Sorumluluğu

Web sitemizde gezinirken, kullanıcılarımızın yasalara ve düzenlemelere tam uyum sağlamaları beklenir. İzinsiz veyahut da kötü niyetli bir kullanım halinde, erişim yasağı getirilmesi ya da kalıcı şekilde uzaklaştırma cezasının verilmesi hakkımız saklı tutarız.

Bağlantılar

Web sitemizdeki bağlantılar, 3. Taraf web sitelerine yönlendirme amaçlıdır. Bu 3. Taraf siteler ile ilgili herhangi bir bağımız ya da bağlantımız bulunmamaktadır. Söz konusu web sitelerinin içeriklerinden ya da gizlilik politikalarından sorumlu değiliz. Bağlantıları kullanırken, sorumluluk size aittir.

Gizlilik Politikası

Kullanıcıların gizliliğine önem veririz. Gizlilik politikamız, web sitemizin nasıl kullanıldığı ve kişisel verilerin nasıl saklandığı hakkında detaylı bilgi vermektedir. Lütfen gizlilik politikasını dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Telif Hakları

Bu web sitesinde yer alan tüm içerikler (metinler, görseller, videolar vb.), Deveguresleri.com’a aittir ve uluslararası telif hakları yasaları tarafından korunmaktadır. İzinsiz kullanımı yasaktır.

Değişiklikler ve Güncellemeler

Sitemizin kullanım koşulları, zaman zaman değişikliklere maruz kalabilir. Yapılacak olan güncellemelerden web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar sorumludur. Güncellenmiş ve değiştirilmiş olan kullanım koşulları, web sitemizin yeni sürümleri için geçerlidir.

Kabul Edilme

Web sitemizi ziyaret ederken, kullanım koşullarını otomatik olarak kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmek istemiyorsanız, web sitemizi kullanmaktan kaçınınız.

İletişim

Herhangi bir sorunuz, öneriniz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Bu kullanım koşulları sayfası, Deveguresleri.com web sitesinin kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmıştır. Kullanıcıların web sitemizi ziyaret ederken bu koşullara uymaları önemlidir.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizlere destek olmak için reklam engelleyicinizi kapatabilirsiniz.